Shporta (e zbrazët) 0
Menu
-20%

L-Carnitine 100'000 Liquid

Kurseni 20% 2 400 Lekë me TVSH
3 000 Lekë

Blij më shumë dhe kurse

  BioTech USA L-Carnitine 100000 Liquid 500ml. BioTech USA’s L-Carnitine 100.000 delivers 2000 mg of L-Carnitine per serving in highly dosed liquid form. It’s made specifically for professional athletes.

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 240 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 240 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 48 Lekë .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 2 500 Lekë Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 2 500 Lekë
   

  BioTech USA’s L-Carnitine 100.000 delivers 2000 mg of L-Carnitine per serving in highly dosed liquid form. It’s made specifically for professional athletes. L-Carnitine 100.000 is enriched with vitamins: vitamin B1 promotes the normal function of the heart while vitamins B3, B5, B6 contribute to the reduction of tiredness and fatigue and to normal energy-yielding mechanism. Like all BioTech USA products, L-Carnitine 100.000 consists of safe and carefully selected ingredients, working in accordance with your body.


  DIRECTIONS: drink one serving (1 cap=10 ml) 30 minutes before training.

  NET CONTENT: 500ml

  STORAGE: Keep in a cool dry place.

  Warnings: Consult a physician prior to use if you have any medical condition. This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease. This product is not intended to replace a varied and balanced nutrition. Do not use if pregnant or nursing. Aspartame free. Keep out of reach of children. Store in a cool, dry place.

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  L-Carnitine 1000

  L-CARNITINE TABLETA ME 1000 MG L-KARNITINE L-TARTRATE. Paketimi 30 tableta (30 serv) NË 1 SERVIM: 1000 mg...
  -20% 1 200 Lekë 1 500 Lekë

  L-Carnitine + Chrome

  L-KARNITINË E LËNGSHME ME KROM TË SHTUAR DHE VITAMINË B5. PËRMBAN 1050MG L-KARNITINË PËR SERVIM. PAKETIMI...
  -20% 1 680 Lekë 2 100 Lekë