Shporta (e zbrazët) 0

Humbje në peshë

Nëse vendosni të heqni qafe disa kilogramë të tepërt ose të filloni të humbisni në peshë për t'u ndjerë mirë me veten tuaj fizikisht (dhe emocionalisht), është e rëndësishme të vendosni qëllime të qarta dhe të përfshiheni plotësisht në këtë proces.

CLA 400

SOFTGEL KAPSULA ME PËRMBAJTJE ACID LINOLEIK  TË KONJUGUAR (CLA). Paketimi: 80 softgel kapsula (20 serv.)...
1 400 Lekë

Shredex

Kompleks me 16 përbërës i cili menaxhon peshën trupore dhe dhjamin trupor me karnitinë dhe kafeinë.
3 100 Lekë

ULTRA LOSS

MEAL REPLACEMENT SHAKE WITH 50% PROTEIN CONTENT, ADDED VITAMINS, DIETARY FIBRES, L-CARNITINE AND PROTEIN-DIGESTING...
2 500 Lekë

Thermo Shot

PA SHEQER, SUPLEMENT USHQIMOR PIJE ME KAFEINE, EKSTRAKTE BIMORE, L-KARNITINË, KOLINË, KREATINË, AMINO ACIDE DHE...
250 Lekë

Black Burn (90 caps)

BioTechUSA Black Burn is a thermogenic fat metabolism optimizing formula to complement fat burning workouts and diet.
-20% 2 920 Lekë 3 650 Lekë

Diet Shake 720 g

Rich in dietary fibre whey protein drink powder with glucomannan, L-carnitine, chromium, sweeteners, super foods and...
3 150 Lekë

ALC

CAPSULES CONTAINING ACETYL L-CARNITINE HCL WITH ADDED ZINC. Packaging 60 capsules (30 servings) Per serving...
2 200 Lekë