Shporta (e zbrazët) 0
Menu

Produktet më të shitura

Super Lipo 120 tab

Caffeine-free dietary supplement tablets with L-carnitine, CLA, HCA, green tea extract, inulin, amino acids,...
-20% 2 200 Lekë 2 750 Lekë

Caffeine&Taurine

CAPSULES CONTAINING TAURINE AND CAFFEINE. Packaging 60 capsules (60 serv.) IN 1 SERVING: 80 mg...
-20% 1 000 Lekë 1 250 Lekë

L-Carnitine + Chrome

L-KARNITINË E LËNGSHME ME KROM TË SHTUAR DHE VITAMINË B5. PËRMBAN 1050MG L-KARNITINË PËR SERVIM. PAKETIMI...
-20% 1 680 Lekë 2 100 Lekë

Hyper Mass 1kg

Produkt me karbohidrate, proteinë dhe kreatinë, përmbajtje të lartë me fibra dietale, pa sheqer të shtuar
-20% 1 680 Lekë 2 100 Lekë

Mega Omega 3

NUTRITIONAL SUPPLEMENT IN SOFTGEL CAPSULES HAVING 70% EPA AND DHA OMEGA-3 FATTY ACID CONTENT Packaging 90...
-20% 1 192 Lekë 1 490 Lekë

Ashwagandha

DIETARY SUPPLEMENT CAPSULES CONTAINING ASHWAGANDHA EXTRACT. Packaging 60 capsules (for 60 days)
-20% 1 000 Lekë 1 250 Lekë
Out-of-Stock
NUk ka në stok

L-Arginine 90 caps

CAPSULES WITH 825 MG L-ARGININE HCL PER SERVING Packaging 90 capsules (90 servings) 1 serving (1 capsules):...
-20% 1 480 Lekë 1 850 Lekë

100% PURE WHEY 1kg

Përmbajtja proteinike: 78% * 6g BCAA për servim * Pa Aspartam * Pa konservues * Me shije të ndryshme
-20% 3 400 Lekë 4 250 Lekë

Hyper Mass 2.27kg

Produkt me karbohidrate, proteinë dhe kreatinë, përmbajtje të lartë me fibra dietale, pa sheqer të shtuar
-20% 4 160 Lekë 5 200 Lekë

Iso Whey Zero 2270g

WHEY PROTEIN IZOLAT, ME KUALITET PREMIUM PASHEQER*, PA LAKTOZE* DHE PA GLUTEN, ME NATIVE WHEY IZOLAT SI PERBËRËS...
-25% 10 988 Lekë 14 650 Lekë

Collagen

DIETARY SUPPLEMENT DRINK POWDER WITH COLLAGEN, HYALURONIC ACID, VITAMIN C AND VITAMIN E, WITH SWEETENER. Packaging...
-20% 2 392 Lekë 2 990 Lekë

Multivitamin for Men

MULTIVITAMIN, MINERAL AND ANTIOXIDANT COMPLEX, WITH ADDED AMINO ACIDS, FOR MEN. Packaging 60 tablets (30 serv.)...
-20% 1 360 Lekë 1 700 Lekë

BLACK BLOOD NOX+

RADICAL PRE-WORKOUT FORMULA WITH AN EXTREME NOX COMPLEX, 150 MG CAFFEINE, AS WELL AS CREATINE AND TYROSINE FOR...
-20% 3 440 Lekë 4 300 Lekë

BCAA Zero 360g

PA KARBOHIDRATE , I AROMATIZUAR, BCAA PLUHUR NË RAPORT 2:1:1, PËRMBAN 6000MG BCAA DHE VITAMINË B6 PËR SERVIM....
-20% 2 480 Lekë 3 100 Lekë

Arthro Guard

DIETARY SUPPLEMENT TABLETS WITH GLUCOSAMINE, CHONDROITIN, MSM, MINERALS AND PLANT EXTRACTS. Packaging 120...
-20% 2 232 Lekë 2 790 Lekë

Men’s Arginine

DIETARY SUPPLEMENT CAPSULES WITH ARGININE, CA-AKG, VITAMINS, MINERALS AND PLANT EXTRACTS. Packaging 90...
-20% 1 440 Lekë 1 800 Lekë

Vitamin C 1000

SHTESË USHQIMORE NË FORMË TABLETE MË PËRMBAJTJE 1000MG  VITAMINË C ME KAÇË, LULESHTOGU DHE BIOFLAVONOIDE...
-20% 1 080 Lekë 1 350 Lekë

Wave Shaker

ACCESSORIES Packaging 600 ml Green, cyan, magenta, gunsmoked, transparent. 600 ml Shaker bottle.
-20% 320 Lekë 400 Lekë

Iso Whey Zero 908g

WHEY PROTEIN IZOLAT, ME KUALITET PREMIUM PASHEQER*, PA LAKTOZE* DHE PA GLUTEN, ME NATIVE WHEY IZOLAT SI PERBËRËS...
-20% 4 600 Lekë 5 750 Lekë

Iso Whey Zero 500 g

WHEY PROTEIN IZOLAT, ME KUALITET PREMIUM PASHEQER*, PA LAKTOZE* DHE PA GLUTEN, ME NATIVE WHEY IZOLAT SI PERBËRËS...
-20% 2 480 Lekë 3 100 Lekë

100% L-Glutamine

100% L-GLUTAMINE PLUHUR I PASTËR.  PA SHIJE Packaging 240g (48 serv.) 500g (100 serv.) 1000g (200 serv.)...
-20% 1 840 Lekë 2 300 Lekë

Sport Bottle

Paketimi 750 ml Kapaciteti mbajtës 750 ml Dizajn i shkëlqyer, modern Shirit matës transparent
-20% 320 Lekë 400 Lekë

ULTRA LOSS

MEAL REPLACEMENT SHAKE WITH 50% PROTEIN CONTENT, ADDED VITAMINS, DIETARY FIBRES, L-CARNITINE AND PROTEIN-DIGESTING...
-20% 2 000 Lekë 2 500 Lekë

Houston

Doreza fitnesi me shtrënguese për nyje Madhësia: S, M, L, XL
-20% 1 120 Lekë 1 400 Lekë

L-Arginine Powder

100% PURITY L-ARGININE AMINO ACID COMPLEX IN POWDER FORM TO BOOST NO PRODUCTION. Packaging 300 g (150...
-20% 3 120 Lekë 3 900 Lekë

Wianabol

RRITËS TESTOSTERONI ME 44 PËRBËRËS NË FORMË KAPSULE Paketimi 90 kapsula (45 serv.) NË 1 SERVIM: 230...
-20% 2 160 Lekë 2 700 Lekë

Tribulus Maximus

RIBULUS TERRESTRIS TABLETS WITH HIGH SAPONINE CONTENT. Packaging 90 tablets (90 serv.) IN 1 SERVING:...
-20% 2 000 Lekë 2 500 Lekë

L-Carnitine 1000

L-CARNITINE TABLETA ME 1000 MG L-KARNITINE L-TARTRATE. Paketimi 30 tableta (30 serv) NË 1 SERVIM: 1000 mg...
-20% 1 200 Lekë 1 500 Lekë

One-A-Day

FORMUL]E KOMPLETE ME MULTIVITAMINA Paketimi 100 tableta (100 serv.) N]E 1 TABLET]E: 12 vitamina 11 minerale
-20% 1 320 Lekë 1 650 Lekë

B-Complex

SPECIAL DIETARY SUPPLEMENT WITH MULTIVITAMIN AND MINERAL CONTENT. Packaging 60 capsules (30 serv.)
-20% 1 480 Lekë 1 850 Lekë

Energy Shot

KOMBINIM I LËNGSHËM ME KARBOHIDRATE TË NDRYSHME, TAURINË, GUARANË DHE L-ARGININË NË NJË AMPULË TË VETME. Paketimi...
-20% 160 Lekë 200 Lekë

Energy Gel

TRICARB MATRIX WITH MCT OIL ENHANCED WITH L-CARNITINE, TAURINE, VITAMINS AND MINERALS. Packaging 60 g (1...
-20% 160 Lekë 200 Lekë

HYPER MASS 4000g

Produkt me karbohidrate, proteinë dhe kreatinë, përmbajtje të lartë me fibra dietale, pa sheqer të shtuar 4000...
-20% 7 480 Lekë 9 350 Lekë

Black Burn (90 caps)

BioTechUSA Black Burn is a thermogenic fat metabolism optimizing formula to complement fat burning workouts and diet.
-20% 2 920 Lekë 3 650 Lekë

Zero Bar

PROTEIN BAR WITH A HIGH PROTEIN CONTENT, WITHOUT ADDED SUGAR OR ASPARTAME, LACTOSE- AND GLUTEN-FREE, WITH...
-20% 208 Lekë 260 Lekë
Out-of-Stock
NUk ka në stok

BCAA 300g

Një servim: BCAA: 5g, Leucine : 2.5g, Raporti i BCAA-ve: 2 : 1 : 1
-20% 2 640 Lekë 3 300 Lekë