Shporta (e zbrazët) 0
Menu

Filtro nga

Kategoritë

Kategoritë

Ngjyra

Ngjyra

Madhësia

Madhësia

Disponueshmëria

Disponueshmëria

Marka

Marka

Pesha

Pesha

Çmimi

Çmimi

Pesha

Pesha

Shija

Shija

Në Ofertë

Të gjitha produktet në ofertë

Më të shitur

Më të shiturit

Kryefaqja

Wave Shaker

ACCESSORIES Packaging 600 ml Green, cyan, magenta, gunsmoked, transparent. 600 ml Shaker bottle.
-20% 320 Lekë 400 Lekë

Sport Bottle

Paketimi 750 ml Kapaciteti mbajtës 750 ml Dizajn i shkëlqyer, modern Shirit matës transparent
-20% 320 Lekë 400 Lekë

Houston

Doreza fitnesi me shtrënguese për nyje Madhësia: S, M, L, XL
-20% 1 120 Lekë 1 400 Lekë

One-A-Day

FORMUL]E KOMPLETE ME MULTIVITAMINA Paketimi 100 tableta (100 serv.) N]E 1 TABLET]E: 12 vitamina 11 minerale
-20% 1 320 Lekë 1 650 Lekë

Energy Shot 12x25ml

KOMBINIM I LËNGSHËM ME KARBOHIDRATE TË NDRYSHME, TAURINË, GUARANË DHE L-ARGININË NË NJË AMPULË TË VETME. Paketimi...
-20% 2 880 Lekë 3 600 Lekë

Vitamin D3 150 g

LEMON FLAVOURED DIETARY SUPPLEMENT POWDER DRINK WITH VITAMIN D3 AND SWEETENERS. Packaging 150 g (30...
-20% 1 192 Lekë 1 490 Lekë

Super Lipo 120 tab

Caffeine-free dietary supplement tablets with L-carnitine, CLA, HCA, green tea extract, inulin, amino acids,...
-20% 2 200 Lekë 2 750 Lekë

Glucosamine 500

GLUCOSAMINE-CONTAINING PRODUCT WITH ANTIOXIDANTS. Packaging 60 capsules (30 serv.) IN 1 SERVING: 500...
-20% 800 Lekë 1 000 Lekë
Out-of-Stock
NUk ka në stok

Black Test

DIETARY SUPPLEMENT CAPSULES DESIGNED FOR MEN, WITH ARGININE AMINO ACID, PLANT EXTRACTS, VITAMINS AND MINERALS....
-20% 2 640 Lekë 3 300 Lekë

Black Blood CAF+

PRE-WORKOUT FURMULË RADIKALE ME 400MG KAFEINE, KOMPLEKS NOX, PA KREATINË, PËR NEVOJA EKSTREME. Paketimi...
-20% 3 440 Lekë 4 300 Lekë

Recovery Gel

TRICARB MATRIX WITH FAST-ABSORBING PROTEIN, BCAAS, L-GLUTAMINE, L-LYSINE AND VITAMIN B5. Packaging 60 g (1 serv....
-20% 160 Lekë 200 Lekë
Out-of-Stock
NUk ka në stok

Zero Bar

PROTEIN BAR WITH A HIGH PROTEIN CONTENT, WITHOUT ADDED SUGAR OR ASPARTAME, LACTOSE- AND GLUTEN-FREE, WITH...
-20% 208 Lekë 260 Lekë
Out-of-Stock
NUk ka në stok

Magnesium+Chelate

DIETARY SUPPLEMENT CAPSULE ALSO CONTAINING CHELATED MAGNESIUM Packaging 60 capsules (60 daily servings)...
-20% 720 Lekë 900 Lekë

Wianabol

RRITËS TESTOSTERONI ME 44 PËRBËRËS NË FORMË KAPSULE Paketimi 90 kapsula (45 serv.) NË 1 SERVIM: 230...
-20% 2 160 Lekë 2 700 Lekë

Crea Zero 320 g

COMPLEX, SUGAR-FREE BOOSTER DRINK POWDER CONTAINING A MULTIPHASE CREATINE FORMULA, WITH SWEETENER.
-20% 2 760 Lekë 3 450 Lekë

Energy Gel Pro

RICARB MATRIX WITH MCT OIL ENHANCED WITH EXTRA AMOUNTS OF L-CARNITINE, TAURINE, VITAMINS AND MINERALS, AND...
-20% 176 Lekë 220 Lekë

Collagen

DIETARY SUPPLEMENT DRINK POWDER WITH COLLAGEN, HYALURONIC ACID, VITAMIN C AND VITAMIN E, WITH SWEETENER. Packaging...
-20% 2 392 Lekë 2 990 Lekë

Tribooster

SPORT NUTRITION SUPPLEMENT CONTAINING HIGH-DOSAGE TRIBULUS, RICH IN SAPONIN. Packaging 60 tablets (60 serv.)...
-20% 1 920 Lekë 2 400 Lekë

CLA 400

SOFTGEL KAPSULA ME PËRMBAJTJE ACID LINOLEIK  TË KONJUGUAR (CLA). Paketimi: 80 softgel kapsula (20 serv.)...
-20% 1 120 Lekë 1 400 Lekë

Isotonic

REFRESHING ISOTONIC DRINK POWDER FOR ENERGY AND HYDRATION DURING TRAINING. REFILL YOURSELF! Packaging 40 g...
-20% 160 Lekë 200 Lekë

ALC

CAPSULES CONTAINING ACETYL L-CARNITINE HCL WITH ADDED ZINC. Packaging 60 capsules (30 servings) Per serving...
-20% 1 760 Lekë 2 200 Lekë

Tribulus Maximus

RIBULUS TERRESTRIS TABLETS WITH HIGH SAPONINE CONTENT. Packaging 90 tablets (90 serv.) IN 1 SERVING:...
-20% 2 000 Lekë 2 500 Lekë

Supernova

FORMULË PRE-WORKOUT PLUHUR I KONCENTRUAR ME 13 PËRBËRËS AKTIVË DHE PA KARBOHIDRATE. PAKETIMI * 9.4 g qese (1...
-20% 2 400 Lekë 3 000 Lekë

Muscle Mass 2.3 kg

PLUHUR ME PËRMBAJTJE TË LARTË PROTEINIKE DHE KARBOHIDRATE ME NJE FORMULË KOMPLEKSE TË PËRBËRË NGA 5 LLOJE...
-20% 3 520 Lekë 4 400 Lekë
Out-of-Stock
NUk ka në stok

BCAA 300g

Një servim: BCAA: 5g, Leucine : 2.5g, Raporti i BCAA-ve: 2 : 1 : 1
-20% 2 640 Lekë 3 300 Lekë

Hyper Mass 2.27kg

Produkt me karbohidrate, proteinë dhe kreatinë, përmbajtje të lartë me fibra dietale, pa sheqer të shtuar
-20% 4 160 Lekë 5 200 Lekë

Multi Hypotonic

KONCENTRAT I LËNGSHËM HIPOTONIK PËR TU RIMBUSHUR ME ENERGJI DHE VITAMINA GJATË TRAJNIMIT. Paketimi 1000 ml...
-20% 1 920 Lekë 2 400 Lekë

Calcium Complete

CALCIUM-CONTAINING FOOD SUPPLEMENT CAPSULES WITH VITAMINS AND MINERALS. Packaging 90 capsules (30 servings)...
-20% 792 Lekë 990 Lekë

ALA

ACID ALFA LIPOIK, KAPSULA (SOFTGEL) ME 250MG NGA ANTIOKSIDANTI ALA Paketimi 50 kapsula (50 servime) NË 1...
-20% 1 200 Lekë 1 500 Lekë

Oat & Nuts

OAT BAR WITH A HIGH DIETARY FIBRE CONTENT AND CRUNCHY OILY SEEDS Packaging 70 g IN 1 BAR: 38% oat...
-20% 160 Lekë 200 Lekë

L-Carnitine + Chrome

L-KARNITINË E LËNGSHME ME KROM TË SHTUAR DHE VITAMINË B5. PËRMBAN 1050MG L-KARNITINË PËR SERVIM. PAKETIMI...
-20% 1 680 Lekë 2 100 Lekë

Beta Alanine Caps

1000 MG Β-ALANINË AMINO ACID PER KAPSULË. Paketimi 90 kapsula (22 servime) 1 servim (4 kapsula): o 4000 mg...
-30% 1 400 Lekë 2 000 Lekë