Shporta (e zbrazët) 0
Menu

Risi

Night 60 caps

Dietary supplement with L-tryptophan...
2 300 Lekë -20%

1 840 Lekë

Të gjitha produktet e reja

Në Ofertë

Të gjitha produktet në ofertë

Më të shitur

Më të shiturit

Energji & Qëndrueshmëri

BCAA Zero 360g

PA KARBOHIDRATE , I AROMATIZUAR, BCAA PLUHUR NË RAPORT 2:1:1, PËRMBAN 6000MG BCAA DHE VITAMINË B6 PËR SERVIM....
-20% 2 480 Lekë 3 100 Lekë

EAA ZERO

FLAVOURED DIETARY SUPPLEMENT DRINK POWDER WITH ESSENTIAL AMINO ACIDS, L-GLUTAMINE AND SWEETENERS. Packaging...
-20% 2 800 Lekë 3 500 Lekë

HMB 150 kaps

CAPSULES THAT CONTAIN CALCIUM-HMB COMPOUND. Packaging 150 capsules (30 servings) 1 serving (5...
-20% 2 240 Lekë 2 800 Lekë

BCAA 8:1:1

UNFLAVOURED BCAA POWDER OF 100% PURITY, WITH AN INCREASED L-LEUCINE CONTENT AND NO ADDED CARBOHYDRATES....
-20% 3 120 Lekë 3 900 Lekë

Liquid Amino

AMINOACID I LËNGSHËM I PRODHUAR NGA HIDROLIZATI I PROTEINËS ME SHTESA TË L-GLUTAMINËS, BCAA-ve dhe ARGININËS, I...
-20% 1 992 Lekë 2 490 Lekë
Out-of-Stock
NUk ka në stok

Black Test

DIETARY SUPPLEMENT CAPSULES DESIGNED FOR MEN, WITH ARGININE AMINO ACID, PLANT EXTRACTS, VITAMINS AND MINERALS....
-20% 2 640 Lekë 3 300 Lekë

Wianabol

RRITËS TESTOSTERONI ME 44 PËRBËRËS NË FORMË KAPSULE Paketimi 90 kapsula (45 serv.) NË 1 SERVIM: 230...
-20% 2 160 Lekë 2 700 Lekë

Tribooster

SPORT NUTRITION SUPPLEMENT CONTAINING HIGH-DOSAGE TRIBULUS, RICH IN SAPONIN. Packaging 60 tablets (60 serv.)...
-20% 1 920 Lekë 2 400 Lekë

Tribulus Maximus

RIBULUS TERRESTRIS TABLETS WITH HIGH SAPONINE CONTENT. Packaging 90 tablets (90 serv.) IN 1 SERVING:...
-20% 2 000 Lekë 2 500 Lekë

ALC

CAPSULES CONTAINING ACETYL L-CARNITINE HCL WITH ADDED ZINC. Packaging 60 capsules (30 servings) Per serving...
-20% 1 760 Lekë 2 200 Lekë

L-Carnitine 1000

L-CARNITINE TABLETA ME 1000 MG L-KARNITINE L-TARTRATE. Paketimi 30 tableta (30 serv) NË 1 SERVIM: 1000 mg...
-20% 1 200 Lekë 1 500 Lekë

L-Carnitine + Chrome

L-KARNITINË E LËNGSHME ME KROM TË SHTUAR DHE VITAMINË B5. PËRMBAN 1050MG L-KARNITINË PËR SERVIM. PAKETIMI...
-20% 1 680 Lekë 2 100 Lekë

Green Coffee

DIET SUPPORT FORMULA CONTAINING GREEN COFFEE EXTRACT AND CHROMIUM Packaging 120 capsules (60 serv.) IN 1...
-20% 1 432 Lekë 1 790 Lekë
Out-of-Stock
NUk ka në stok

Caffeine&Taurine

CAPSULES CONTAINING TAURINE AND CAFFEINE. Packaging 60 capsules (60 serv.) IN 1 SERVING: 80 mg...
-20% 1 000 Lekë 1 250 Lekë

100% L-Glutamine

100% L-GLUTAMINE PLUHUR I PASTËR.  PA SHIJE Packaging 240g (48 serv.) 500g (100 serv.) 1000g (200 serv.)...
-20% 1 840 Lekë 2 300 Lekë

MultiSalt

KAPSULA KRIPERASH ME ELEKTROLITE PËR SPORTET E QËNDRUESHMËRISË SHIJA • pa aromë PAKETIMI 60...
-20% 840 Lekë 1 050 Lekë

Energy Shot 12x25ml

KOMBINIM I LËNGSHËM ME KARBOHIDRATE TË NDRYSHME, TAURINË, GUARANË DHE L-ARGININË NË NJË AMPULË TË VETME. Paketimi...
-20% 2 880 Lekë 3 600 Lekë

Energy Shot

KOMBINIM I LËNGSHËM ME KARBOHIDRATE TË NDRYSHME, TAURINË, GUARANË DHE L-ARGININË NË NJË AMPULË TË VETME. Paketimi...
-20% 160 Lekë 200 Lekë

Energy Gel Pro

RICARB MATRIX WITH MCT OIL ENHANCED WITH EXTRA AMOUNTS OF L-CARNITINE, TAURINE, VITAMINS AND MINERALS, AND...
-20% 176 Lekë 220 Lekë

Multi Hypotonic

KONCENTRAT I LËNGSHËM HIPOTONIK PËR TU RIMBUSHUR ME ENERGJI DHE VITAMINA GJATË TRAJNIMIT. Paketimi 1000 ml...
-20% 1 920 Lekë 2 400 Lekë

Isotonic

REFRESHING ISOTONIC DRINK POWDER FOR ENERGY AND HYDRATION DURING TRAINING. REFILL YOURSELF! Packaging 40 g...
-20% 160 Lekë 200 Lekë

Recovery Gel

TRICARB MATRIX WITH FAST-ABSORBING PROTEIN, BCAAS, L-GLUTAMINE, L-LYSINE AND VITAMIN B5. Packaging 60 g (1 serv....
-20% 160 Lekë 200 Lekë
Out-of-Stock
NUk ka në stok

Zero Bar

PROTEIN BAR WITH A HIGH PROTEIN CONTENT, WITHOUT ADDED SUGAR OR ASPARTAME, LACTOSE- AND GLUTEN-FREE, WITH...
-20% 208 Lekë 260 Lekë
Out-of-Stock
NUk ka në stok

Oat & Nuts

OAT BAR WITH A HIGH DIETARY FIBRE CONTENT AND CRUNCHY OILY SEEDS Packaging 70 g IN 1 BAR: 38% oat...
-20% 160 Lekë 200 Lekë

Oat & Fruits

OAT BAR WITH A HIGH DIETARY FIBRE CONTENT AND TASTY FRUIT PIECES Packaging 70 g IN 1 BAR: High fibre...
-20% 160 Lekë 200 Lekë

Carbox 1kg

DRINK POWDER WITH 5 DIFFERENT CARBOHYDRATES. Packaging 1000 g (20 servings) Per serving (50 g): • 48 g...
-20% 792 Lekë 990 Lekë

Thermo Shot

PA SHEQER, SUPLEMENT USHQIMOR PIJE ME KAFEINE, EKSTRAKTE BIMORE, L-KARNITINË, KOLINË, KREATINË, AMINO ACIDE DHE...
-20% 200 Lekë 250 Lekë

BCAA 8:1:1 Zero 300g

Unflavoured BCAA powder of 100% purity, with an increased L-leucine content and no added carbohydrates.
-20% 2 952 Lekë 3 690 Lekë
Vetëm online

Thermo Shot 20 x 60ml

PA SHEQER, SUPLEMENT USHQIMOR PIJE ME KAFEINE, EKSTRAKTE BIMORE, L-KARNITINË, KOLINË, KREATINË, AMINO ACIDE DHE...
-20% 4 000 Lekë 5 000 Lekë

Vegan BCAA (360g)

Sugar-free, flavoured drink powder with sweeteners and vitamin B6, containing 6000 mg of BCAA per serving.
-20% 2 960 Lekë 3 700 Lekë