Shporta (e zbrazët) 0
Menu

Amino Magic

3 200 Lekë me TVSH

Blij më shumë dhe kurse

  Kompleks aminoacidesh me 11 përbërës

  Shija
  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 320 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 320 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 64 Lekë .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 2 500 Lekë Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 2 500 Lekë
   

  BCAA ESENCIALE & AMINO ACIDE TË ZGJEDHURA
  L-KARNITINË
  BIOPERINË ®
  ZERO SHEQER
  INTRA-WORKOUT I SHKËLQYER

  AMINO MAGIC përmban aminoacidet e degëzuara zinxhirore (BCAA-të), glutaminë, Argininë si prekursor të Oksidit Nitrik (ON), Lysinë, Ornitinë, Taurinë me derivatin e aminoacideve L-Karnitinë.

  BCAA-të janë një grup i rëndësishëm i aminoacideve proteinogjene që përbëjnë afërsisht 35% të aminoacideve esenciale në proteinat e muskujve. Rreth 60% e aminoacideve të lira në trup përbëhet nga Glutamine, e cila mund të bëhet esenciale e kushtëzuar gjatë ushtrimeve fizike intensive.

  Arginina është prekursori i menjëhershëm i Oksidit Nitrik(ON) dhe i domosdoshëm për sintezën e Kreatinës.

  Formula jonë është krijuar për të kontribuar në kërkesat metabolike të indeve muskulare të stërvitur intensivisht.

  Mënyra e përdirimit:
  Përzieni një servim (20 g) çdo ditë me 500 ml ujë dhe tundeni fuqishëm për 30 sekonda. ! Merrni 1 servim para, gjatë ose pas stërvitjes.

  Informacione për alergjen
  Prodhuar në një strukturë që përpunon qumështin, vezën, glutenin, sojën, kikirikët, arrat, peshkun dhe përbërësit e krustacëve.

  Shijet:

  Portokall, Mollë
   

  Pesha

  500 g – 25 servime  Kujdes
  Ky produkt përmban modifikues të absorbimit që mund të ndikojnë në ilaçet tuaja - këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit!
  MBAJENI LARG FËMIJËVE!
  Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore! Përdoreni këtë produkt bashkë me ushqimin, si pjesë e një diete të shëndetshme, të ekuilibruar, jo si zëvendësuese për të.

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  BCAA Zero 360g

  PA KARBOHIDRATE , I AROMATIZUAR, BCAA PLUHUR NË RAPORT 2:1:1, PËRMBAN 6000MG BCAA DHE VITAMINË B6 PËR SERVIM....
  3 100 Lekë

  EAA ZERO

  FLAVOURED DIETARY SUPPLEMENT DRINK POWDER WITH ESSENTIAL AMINO ACIDS, L-GLUTAMINE AND SWEETENERS. Packaging...
  3 500 Lekë

  BCAA 8:1:1

  UNFLAVOURED BCAA POWDER OF 100% PURITY, WITH AN INCREASED L-LEUCINE CONTENT AND NO ADDED CARBOHYDRATES....
  3 900 Lekë