Shporta (e zbrazët) 0
Menu

Protein Oatmeal

2 200 Lekë me TVSH

Blij më shumë dhe kurse

  Ushqim funksional me shumë proteina dhe fibra tërshëre me copa frutash të thata.

  Shija
  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 220 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 220 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 44 Lekë .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 2 500 Lekë Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 2 500 Lekë
   

  Pse rekomandohet BioTechUSA Protein Oatmeal? 

  Përmbajtje e lartë e proteinave
  Përmbajtje e lartë e fibrave dietike
  Aminoacide të shtuara
  Përgatitet shpejt dhe lehtë

  Po kërkoni një dietë plot shije?

  Nëse hani me vetëdije, do t'i kushtoni vëmendje të veçantë vaktit më të rëndësishëm të ditës, mëngjesit. Një formë shumë e popullarizuar e mëngjesit të shëndetshëm është tërshëra. Tërshëra ka një indeks të ulët glicemik. Prandaj rrit nivelet e sheqerit në gjak në një masë më të vogël, karbohidratet që përmban absorbohen më ngadalë, duke ju dhënë një ndjenjë më të gjatë të ngopjes. Mëngjesi juaj duhet të jetë i pasur me proteina pasi kontribuon në ruajtjen e muskujve gjatë stërvitjes, një dietë të rreptë dhe jetën tuaj të përditshme. Pra, tërshëra dhe pluhuri i proteinave janë një çift aq i fuqishëm sa bizelet dhe karotat! Produkti The Protein Oatmeal ka vetitë e dobishme të tërshërës, të kombinuara me një përmbajtje të lartë proteine.Përgatitet shëjtë dhe lehtë në shumë mënyra, sipas shijes.

  Hani si një mbret dhe qëndroni në formë me produktin Protein Oatmeal!

  Produkti përmban vetëm vaj palme me presion të ftohtë që ka një certifikatë RSPO.

  Kujt i a rekomandojmë Biotechusa Protein Oatmeal?

  Preferoni ushqimin e shijshëm, të shpejtë, modern dhe të lehtë për t’u përgatitur
  Nuk dëshironi të harroni shijet e shijshme edhe gjatë dietës
  Dëshironi të evoluoni përgatitjet tuaja të kuzhinës - Biotechusa Protein Oatmeal me sasi të lartë të proteinës mund të përdoret si bazë për shumë receta.
  Ashtu si të gjitha produktet BioTechUSA, Protein Oatmeal  është bërë nga përbërës me cilësi të zgjedhur në mënyrë rigoroze që janë të padëmshme për shëndetin.

  Çfarë përmban një dozë e BioTechUSA Protein Oatmeal?

  Për dozë (87g):
  368 kcal energji
  20 g proteina
  50 g karbohidrate
  5,5 g sheqer
  8,5 g yndyrë
  6,6 g fibra

  Si të konsumohet Biotechusa Protein Oatmeal?

  Përdorimi i rekomanduar: Përzieni 87 g (6 lugë të mëdha) pluhur në 125 ml ujë ose qumësht  pa laktozë ose vegjetal, pasi ti keni përzier, lëreni të pushojë për disa minuta dhe më pas konsumojeni.

  Si të ruhet Protein Oatmeal?

  Ruani mbyllur fort në një vend të thatë dhe të freskët! Konsumoni brenda 3 muajve nga hapja!

  Përbërësit:

  tërshërë 72%, koncentrat proteine ​​hirre 16%, copa banane (copa banane të thata 3.5%, vaj kokosi, sakarozë, mjaltë, aromë), copa molle [copa molle të thata 2.5%, dekstrozë, ruajtës (dioksid squfuri)], përzierje kremoze [ yndyra e palmës *, shurupi i glukozës, proteina e qumështit, agjent kundër ngjeshjes (silicë)], L-glutamine 0.5%, aromatizues, trashës (gomë celuloze), L-argininë 0.2%, acid ushqimor (acid limoni), L-leucinë 0.04 %, kripë tryeze, ëmbëltues (sukralozë), L-izoleucinë 0.02%, L-valinë 0.02%, ngjyrues (tartrazinë) [1], maltodextrin. SHIJE: çokollatë. P USRDORIMI I REKOMANDUAR: Përzieni 1 racion (87 g = 6 lugë të mëdha) të produktit me 125 ml ujë ose qumësht të skremuar. Pushoni për disa minuta para se të hani. PGRRBGRRSIT: bollgur 72%, koncentrat proteine ​​hirrë 15%, copa qershie të zezë 5%(copa qershie të zeza të thata 85%, dekstrozë), copa qershie 4%(copa qershie të thata 85%, dekstrozë), pluhur kakao me pak yndyrë, L- glutamine 0.8%, shije, përzierje kremoze [dhjami i palmës 1, shurup glukoze, proteina e qumështit, agjent kundër ngjyrosjes (silicë)], trashës (gomë celuloze), L-argininë 0.2%, kripë tryeze, L-leucinë 0.04%, emulsifikues: lecithins (soje), sweetener (sucralose), L-isoleucine 0.02%, L-valine 0.02%, maltodextrin. *Produkti përmban yndyrë palme të certifikuar nga RSPO. Shtë bërë në një fabrikë që prodhon ushqim që përmban qumësht, vezë, gluten, soje, krustace, dioksid squfuri dhe arra. MBAJT CILALSIN E TIJ (ditë / muaj / vit): shikoni kutinë e bardhë në anën e kutisë (LOT / EXP).

  Distributorë: BioTech USA Kft., 1033 Budapest, Kiscsikós köz 11., Hungari. Vendi i origjinës: BE.