Shporta (e zbrazët) 0
Menu

Thermo Shot

250 Lekë me TVSH
PA SHEQER, SUPLEMENT USHQIMOR PIJE ME KAFEINE, EKSTRAKTE BIMORE, L-KARNITINË, KOLINË, KREATINË, AMINO ACIDE DHE ËMBËLSUES.

Paketimi

  • 60 ml (2 servime)

Në 1 porcion (30 ml):
1500 mg L-carnitine
250 mg L-citruline-malat
250 mg L-tirozinë
250 mg kreatinë-monohidrat
207 mg L-arginine
300 mg inozitol
83 mg kolinë
5,5 mg ekstrakt portokalli të hidhur nga i cili 5,3 mg është sinefrinë
375 mg ekstrakt të kokrrave të kafesë jeshile nga të cilat 38 mg është acid klorogjenik
50 mg ekstrakt çaji jeshil nga i cili 40 mg është polifenole
375 mg ekstrakt guarane
92 mg kafeinë (nga 4 burime të ndryshme)

Në dispozicion

redeem
Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 25 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 25 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 5 Lekë .


Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 2 500 Lekë Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 2 500 Lekë
 

Pse ju rekomandojmë Thermo Shot?

     Produkt i aromatizuar, gati për t'u pirë

     Me 12 përbërës aktiv

     Me 4 ekstrakte të ndryshme bimore

     Me 1500 mg L-carnitinë

     Me 92 mg kafeinë për porcion

     Me kolinë dhe inozitol

     Me kreatinë për të mbështetur sintezën e ATP

     Me aminoacide (L-arginine, L-tirozinë) dhe derivat të aminoacideve (L-citrulline-malate)

     Pa sheqer

     Paketim praktik me 2 porcione

BioTechUSA Thermo Shot ju rekomandohet

     nëse dëshironi motivim shtesë gjatë trajnimeve tuaja
     nëse preferoni produkte me shije, gati për t'u konsumuar
     nëse jeni duke kërkuar për një produkt termogjenik

PËRBËRJE KOMPLEKSE, PAKETIM PRAKTIK

Preferoni formulat e pijeve dhe po kërkoni një produkt termogjenik? Atëherë duhet t'i jepni një shans ampulës sonë Thermo Shot me 12 përbërës aktivë dhe 4 ekstrakte të ndryshme bimore. Shija e frutave tropikale do t'ju joshë patjetër gjithashtu. Falë paketës praktike, mund ta merrni me vete kudo dhe ta pini menjëherë!

LE TË JU PREZANTOJMË PËRBËRËSIT AKTIV TË THERMO SHOT

Përveç L-carnitinës, si përbërësi bazë i Thermo Shot, në të gjeni edhe L-argininë, L-tirozinë, inositol dhe kolinë, që mbështet metabolizmin normal të lipideve. Dy të fundit janë përbërës të ngjashëm me vitaminat dhe kontribuojnë në shumë funksione të ndryshme të trupit. Luftëtarët e vjetër si kreatina dhe citrulin-malati nuk mund të mungojnë në këtë formulë! Thermo Shot gjithashtu përbëhet nga ekstrakte bimore, si ekstrakti i frutave Citrus Aurantium, i cili përmban sinefrinë. Ekstrakte të tjera bimore janë gjethet e çajit jeshil, ekstrakti i kafesë jeshile dhe ekstrakti i farës së guaranës. Tre të fundit të njohura si burime të kafeinës gjithashtu. Për më tepër, Thermo Shot përmban gjithashtu kafeinë anhydrous. Kjo formulë komplekse siguron që ju do të gjeni motivimin tuaj gjatë stërvitjeve tuaja

Mënyra e përdorimit:
Konsumoni 1 racion (30 ml = ½ e ampulës) në ditë. Tundeni mirë para konsumimit! Mos e tejkaloni sasinë e rekomanduar ditore!
Kujdes: Mbajeni larg nga fëmijët! Suplementet dietike nuk zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Përmbajtje e lartë e kafeinës (92 mg/racion [30 ml], 305 mg/100 ml). Nuk rekomandohet për fëmijët, gratë shtatzëna dhe lehona, pacientët me sëmundje të zemrës, hipertension, ndjeshmëri ndaj kafeinës.

Përbërësit
Ujë, L-carnitine 5%, ëmbëlsues (sorbitol, acesulfame K, sukralozë), ekstrakt i farës së kafesë jeshile, ekstrakt i farës së guarana (Paullinia cupana), inositol 1%, L-Tyrosine, citrulinemalate, kreatinë monohidrat 0.83%, L-Argininehydrokloride, bitartrate 0,67%, ekstrakt i gjetheve të çajit jeshil (Camellia sinensis), aromatizues, trashës (çamçakëz xanthan, çamçakëz guar, çamçakëz celuloze), konservues (acid sorbik), kafeinë 0,05%, ekstrakt frutash i portokallit të hidhur (Citrus aurantium), ngjyra [karotene, beta-apo-8'-karotenal (C 30)].