Shporta (e zbrazët) 0
Menu
-25%

Iso Whey Zero 2270g

Kurseni 25% 10 988 Lekë me TVSH
14 650 Lekë

Blij më shumë dhe kurse

  WHEY PROTEIN IZOLAT, ME KUALITET PREMIUM PASHEQER*, PA LAKTOZE* DHE PA GLUTEN, ME NATIVE WHEY IZOLAT SI PERBËRËS BAZIK, ME SHTESA TË GLUTAMINËS DHE BCAA-ve

  Shija
  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 1098 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 1098 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 220 Lekë .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 2 500 Lekë Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 2 500 Lekë
   

  SO Whey Zero është bërë nga izolati më i pastër i mundshëm "cross-flow" i mikrofiltruar nga proteina e hirrës (WPI).

  Vlerat e larta ekstreme biologjike dhe shkalla e larte e absorbimit të proteinave e bëjnë Iso whey Zero-n absolutisht të veçantë në treg.

  Është e përkryer për atletët që kanë për qëllim shtimin e masës së pastër muskulore.

  ISO whey Zero vërtetë përmaban ZERO yndyra të ngopura dhe ZERO sheqer.

  Nuk përmaban ushqyes të padobishëm që mund të ruhen nga trupi si yndyrë.
  Vetëm 22g proteina të pastra për ndërtim muskulor për servim.
  Sasi të lartë të AADZ-ve, Glutaminës,AAE-ve.

  I prodhuar nga burimet e proteinave të zgjedhura me kujdes, aminoprofili i ISO Whey Zero është i përkryer për rritje të vërtetë muskulore.

  I lartë në AADZ dhe AAE (aminoacide esenciale) si dhe L-Glutaminë, aminoacidin më të rëndësishëm për ndërtim muskulor.

  Perdorimi:
  Varësisht nga nevojat e organizmit pë proteinë, mund të përdoret 2-3 here në ditë ndërmjet vakteve dhe pas aktivitetit fizik.