Shporta (e zbrazët) 0

Risi

ZMB (60 caps)

ZMB is an essential mineral/vitamin...
1 750 Lekë -20%

1 400 Lekë

Të gjitha produktet e reja

Në Ofertë

Të gjitha produktet në ofertë

Më të shitur

Më të shiturit
-20%

L-Carnitine Effervescent

Kurseni 20% 480 Lekë me TVSH
600 Lekë

Blij më shumë dhe kurse

  SHTESË USHQIMORE TABLETA EFERVENTE ME ËMBËLSUES

  Paketimi

  • 20 tableta (20 serv.)

  PËRBËRËS AKTIV NË  1 TABLETË:
  L-KARNITINË L-TARTRATE: 500 mg, nga e cila L-karnitinë: 335 mg.

  Shija

  • Limon jeshil
  • Boronicë-Mjedër
  Shija
  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 48 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 48 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 10 Lekë .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 2 500 Lekë Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 2 500 Lekë
   

  L-Carnitine Effervescent përmban 500 mg L-Carnitine L-Tartrate për tabletë.
  Është bërë për individë të përkushtuar që kërkojnë ndihmë profesionale për të përmbushur qëllimet e tyre në fitnes. Tretet mirë edhe në ujë të ftohtë dhe jep një pije freskuese dhe të shijshme. Si të gjitha produktet e BioTech USA, L-Carnitine Effervescent përbëhet nga përbërës të sigurtë dhe të zgjedhur me kujdes.

  PA LAKTOZË, PA GLUTEN, PA ASPARTAM

  Përdorimi:
  Vendosni 1 tabletë efervente në 200 ml ujë të ftohtë. Konsumoni 1 tabletë në ditë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar!

  Përbërësit
  Boronicë-mjedër:
  acid (acid citrik), rregullator i aciditetit (karbonat natriumi), L-karnitinë L-tartrat 12.5%, agjent fryrës (sorbitol), aromatizues, ngjyra (pluhur i kuq panxhar), ëmbëlsues (sukralozë).

  Limon jeshil:
  acid (acid citrik), rregullator i aciditetit (karbonat natriumi), L-karnitinë L-tartrat 12.5%, agjent fryrës (sorbitol), aromatizues, ëmbëlsues (sukralozë), ngjyra (riboflavine).

  Të dhënat Ushqyese:

  Boronicë-mjedër:
  Vlerat Ushqyese:  Për 100 G / 1 TABLETË (DOZA DITORE = 4 g): Energji 811 kJ (188 kcal) / 32kJ (7.5 kcal); Yndyrë 0 g / 0 g, nga të cilat të ngopura 0 g / 0 g; Karbohidrate12 g / 0.48 g, nga të cilat sheqerna 0 g / 0 g, nga të cilat poliole 9 g / 0.36 g); Proteina 0 g / 0 g; Kripë 17 g / 0,67 g. Doza e referencës për një adult (8400 kJ / 2000 kcal). Produkti përmban kripë për arsye të prezencës së karbonatit të natriumit. Substanca aktive për një tabletë: L-Karnitinë L-Tartrat: 500mg, nga to 335mg L-karnitinë

  Limon jeshil:

  Vlerat Ushqyese:  Për 100 G / 1 TABLETË (DOZA DITORE = 4 g): Energji 795 kJ (184 kcal) / 32kJ (7.5 kcal); Yndyrë 0 g / 0 g, nga të cilat të ngopura 0 g / 0 g; Karbohidrate12 g / 0.48 g, nga të cilat sheqerna 0 g / 0 g, nga të cilat poliole 9 g / 0.36 g); Proteina 0 g / 0 g; Kripë 17 g / 0,69 g. Doza e referencës për një adult (8400 kJ / 2000 kcal). Produkti përmban kripë për arsye të prezencës së karbonatit të natriumit. Substanca aktive për një tabletë: L-Karnitinë L-Tartrat: 500mg, nga to 335mg L-karnitinë

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  L-Carnitine 1000

  L-CARNITINE TABLETA ME 1000 MG L-KARNITINE L-TARTRATE. Paketimi 30 tableta (30 serv) NË 1 SERVIM: 1000 mg...
  -20% 1 200 Lekë 1 500 Lekë
  Out-of-Stock
  NUk ka në stok

  L-Carnitine + Chrome

  L-KARNITINË E LËNGSHME ME KROM TË SHTUAR DHE VITAMINË B5. PËRMBAN 1050MG L-KARNITINË PËR SERVIM. PAKETIMI...
  -20% 1 680 Lekë 2 100 Lekë