Shporta (e zbrazët) 0
Menu
-30%

PROSTAR 100% WHEY PROTEIN 2.39kg

Kurseni 30% 6 580 Lekë me TVSH
9 400 Lekë
  • 25g protein për servim
  • Vetëm 2g karbohidrate për servim
  • Mbi 6g BCAA për servim
  • Shije dhe tretshmëri e shkëlqyer
Shija
Në dispozicion

redeem
Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 658 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 658 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 132 Lekë .


Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 2 500 Lekë Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 2 500 Lekë
 

Fuqia e Prostar 100% Whey:

Prostar® 100% Whey përdor një proces të vecantë mikro dhe ultra-filtrimi për të siguruar pluhurin e proteinës së hirrës me cilësi më të lartë. Ne mundësojmë përmbajtjen më të lartë të proteinave për çdo servim me 25 gram proteinë të izoluar, protein të koncentruar dhe nje miskim i peptideve të proteinës të hirrës. Prostar® 100% Whey mikson menjëherë, mund ta pergatitni si një protein shake ose nje smoothie.

Ekipi ynë i Kërkimit dhe Zhvillimit ka përsosur shijet më të shijshme si Krem Cocollate, Vanilje, Cookies and Cream dhe Luleshtrydhe.

Faktet:

· 25g protein për servim

· Vetëm 2g karbohidrate për servirje

· Mbi 6g BCAA për servim

· Shije dhe tretshmëri e shkëlqyer

Përdorimi i rekomanduar:

Përzieni 1 lugë (scoop) 30g të proteinës Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein me 240ml ujë ose qumësht. Për një lëkundje më të trashë, përzieni me 4oz (120 ml) ujë ose qumësht. Merrni 1-3 servime çdo ditë. Për rezultate më të merrneni para dhe pas stërvitjes.

Produktet që mund t'ju pëlqejnë