Shporta (e zbrazët) 0

L-Carnitine 3000 20x25ml

3 590 Lekë me TVSH

Dozë jashtëzakonisht e lartë e L-karnitinës së lëngshme, e gatshme për t'u pirë, e mbushur në ampula njëpërdorimshe

Shija
Në dispozicion

redeem
Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 359 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 359 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 72 Lekë .


Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 2 500 Lekë Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 2 500 Lekë
 

Me 3000mg L-Karnitine për servim në formë të lëngshme, për absorbim më të shpejtë. L-Karnitina, merr pjesë në djegjen e yndyrës dhe shëndrrimin e saj në energji.

Përdorimi i L-Karnitinës gjithashtu mund të ndihmojë në uljen e acidozës muskulare dhe favorizon një shëndet më të mirë kardiovaskularë.

Është i bërë special për atletët profesionistë për t'i ndihmuar t'i arrijnë caqet e tyre.

Si të gjitha produktet e BioTech USA, L-Carnitine 3000 mg përbëhet nga 100% përbërës të sigurt dhe të zgjedhur me kujdes.

Mënyra e përdorimit: Merrni një ampulë 30 minuta para ushtrimeve

Produktet që mund t'ju pëlqejnë

ALC

CAPSULES CONTAINING ACETYL L-CARNITINE HCL WITH ADDED ZINC. Packaging 60 capsules (30 servings) Per serving...
2 200 Lekë