Shporta (e zbrazët) 0

Risi

ZMB (60 caps)

ZMB is an essential mineral/vitamin...
1 750 Lekë -20%

1 400 Lekë

Të gjitha produktet e reja

Në Ofertë

Të gjitha produktet në ofertë

Më të shitur

Më të shiturit
-20%

Protein Power 1kg

Kurseni 20% 2 480 Lekë me TVSH
3 100 Lekë

Blij më shumë dhe kurse

  Proteinë e kualitetit të lartë nga qumështi dhe soja.

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 248 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 248 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 50 Lekë .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 2 500 Lekë Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 2 500 Lekë
   

  PROTEIN POWER është një proteinë e shkëlqyer e dizajnuar për atletë të përkushtuar që këkojnë përmbajtje të lartë të proteinës. Ashtu si të gjitha produktet e Biotech USA, Protein Power përmban përbërës të sigurtë dhe të zgjedhur me kujdes. I përgatitur me proteinë të kualitetit të lartë nga qumështi dhe soja, Protein Power ofron gamë të tërë të BCAA-ve, L-Glutaminës dhe aminoacideve tjera esenciale dhe jo-esenciale. Përmbajtja proteinike kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen muskulare. Protein Power është një produkt mjaft i popullarizuar pasi vlera e tij është shumë më e lartë se sa çmimi që paguani. Përdorimi: Përzieni 30g Protein Power me 300ml ujë ose qumësht. Përdoreni në mes vakteve dhe pas stërvitjes.