Shporta (e zbrazët) 0
Menu
-40%

100% WHEY PROTEIN* PROFESSIONAL 2.3kg

Kurseni 40% 5 994 Lekë me TVSH
9 990 Lekë

Blij më shumë dhe kurse

  -Ushqen muskujt dhe parandalon shturrjen e tyre.
  -Përshpejton rigjenerimin
  -Matricë e përforcuar e aminoacideve - L-leucinë, L-glutaminë, Taurinë
  -Shije fantastike
  -Absorbim të shpejtë
  -Me shtesë të enzimeve digjestive
  -Pa aspartam

  Shija
  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 599 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 599 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 120 Lekë .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 2 500 Lekë Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 2 500 Lekë
   

  Proteina e hirrës konsiderohet si mbretëresha e të gjitha proteinave për ndërtim trupor me vlera të larta biologjike.
  Proteina e hirrës ka profilin më të mirë të aminoacideve dhe koncentrim më të madh (25%) të BCAA-ve nga cilido burim tjetër proteinik.
  Përbërja e aminoacideve e këtij produkti është e bazuar në 47.5% të ashtuquajturave aminoacide anabolike (ndërtuese) të degëzuara zinxhirore (BCAA, argininë, glutaminë, tirozinë).

  100% whey Protein Professional përmbanë 10% mikrogrimca imunoglobuline të cilat ndikojnë në përmirësimin e sistemit imunitar duke rritur sintezën e glutationit endogjen, që është antioksiduesi më i fuqishëm natyral në organizmin e njeriut.

  Ky produkt përmban peptide me 4 aminoacide të cilat zvogëlojnë dhimbjet e muskujve pas stërvitjeve intensive.
  100% Whey Protein Professional përmban një përqindje të shumë vogël të laktozës, ndërsa është i pasuruar me L-glutaminë, aminoacidin më të përqëndruar në muskuj.

  Kjo formulë në përbërjen e saj përmban edhe enzime digjestive, të cilat ndihmojnë në tretjen e ushqimit dhe biosintezën e proteinës. Shumë me rëndësi, kjo është njëra nga proteinat më të shijshme e vlerësuar nga klientët e shumtë anembanë botës.

  100% Whey Protein Professional nuk përmban Aspartam.


  Përdorimi i rekomanduar: 1 servim 30g përzihet në 250ml ujë ose qumësht pa yndyrë dhe konsumohet pas stërvitjes.
  Gjatë ditës mund ta konsumoni prapë varësisht nga nevojat për proteinë edhe 1 apo 2 herë, më së miri në mëngjes pas gjumit apo gjatë ditës ndërmjet vakteve. Paketimi: 2.3kg

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë