Shporta (e zbrazët) 0
Menu

Caffeine&Taurine

1 250 Lekë me TVSH

Blij më shumë dhe kurse

  Caffeinw & Taurine

  CAPSULES CONTAINING TAURINE AND CAFFEINE.

  Packaging

  • 60 capsules (60 serv.)

  IN 1 SERVING:
  80 mg Caffeine
  600 mg Taurine

  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 125 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 125 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 25 Lekë .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 2 500 Lekë Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 2 500 Lekë
   

  Overview

  Caffeine&Taurine is an outstanding alternative for poorly dosed and high carb energy drinks. Caffeine&Taurine like all BioTechUSA products, consists of safe and carefully selected ingredients.

  Nutritional supplements must not replace a balanced, varied diet and a healthy lifestyle.

  Directions

  Take 1-2 capsules daily with water.


  Ingredients

  Taurine, capsule shell (gelatin, colour: titanium-dioxide), caffeine, maltodextrin (6%).

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  Beta Alanine Caps

  1000 MG Β-ALANINË AMINO ACID PER KAPSULË. Paketimi 90 kapsula (22 servime) 1 servim (4 kapsula): o 4000 mg...
  -30% 1 400 Lekë 2 000 Lekë

  Supernova

  FORMULË PRE-WORKOUT PLUHUR I KONCENTRUAR ME 13 PËRBËRËS AKTIVË DHE PA KARBOHIDRATE. PAKETIMI * 9.4 g qese (1...
  3 000 Lekë