Shporta (e zbrazët) 0

Risi

ZMB (60 caps)

ZMB is an essential mineral/vitamin...
1 750 Lekë -20%

1 400 Lekë

Të gjitha produktet e reja

Në Ofertë

Të gjitha produktet në ofertë

Më të shitur

Më të shiturit
-20%

JUMBO HARDCORE 1.5 kg

Kurseni 20% 3 800 Lekë me TVSH
4 750 Lekë

Blij më shumë dhe kurse

  JUMBO do të thotë "I MADH!    JUMBO do të thotë I FORTË!

  Shija
  Në dispozicion

  redeem
  Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 380 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 380 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 76 Lekë .


  Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 2 500 Lekë Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 2 500 Lekë
   

  - 50 GRAM MATRIKS 5-PROTEINIK ME PËRTHITHJE QË SHTRIHET NË DISA STADE!

  -PËRZIERJE “7–CARB” DUKE PËRFSHIRË TËRSHËRËN , MODCARB™, DEKSTRINË CIKLIKE SHUMË DEGËZORE, PALATINOZË™ AND WAXY MAIZE!

  - 6 LLOJE TË KREATINËS DUKE PËRFSHIRË KREATINËN MË TË PËRQËNDRUAR NË BOTË + PEPTIDET CREAPEP™!

  - NOP–47™ NXITËS TË NO I PASURUAR ME PEPTIDE BIOAKIVE!

  - 8 LLOJE TË NDRYSHME MATRIKSESH PËR TË MBULUAR NEVOJAT E TRUPIT: 10,000 MG


  JUMBO ynë legjendar, I linjës së gejnerave muskularë është zhvilluar edhe mëtej! Edhe pse këto produkte ishin të nivelit profesional, JUMBO nënkuptonte "I MADH", JUMBO nënkuptonte "I FORTË!", version ynë i fundit JUMBO HARDCORE sjell përmirësim të çdo detaj!

  JUMBO ishte projektuar si fillim të ishte një hap më lart se dekstroza e thjeshtë, gejnerat me bazë maltodekstrinën, dhe të kishte një të furnizim të madh me kalori e sasi të konsiderueshme të përbërësve shtesë.

  Përzierja jonë e re "7-KARBOHIDRATE" është edhe më komplekse: ai përmban miell tërshëre, i quajtur ModCarb ™ (nga krundet e tërshërës, Quinoa Organike, Amaranth Organik, Buckëheat Organike, Millet Organike), Dekstrinë ciklike e degëzuar, Palatinose ™ që siguron energji që zgjat më shumë, si dhe Waxy Maize. Me rëndësi që produkti nuk është I mbushur me sheqerna të thjeshta!

  Formula e mëparshme JUMBO përmbante vetëm një burim të vetëm proteinik (Hirrën), por JUMBO HARDCORE përmban një MATRIKS “5-PROTEINIK” multi-fazik, me thithje të zgjeruar me Izolat të Proteinës së Hirrës të gatshëm, Kazeinë Micelare, Peptide të Hidrolizuara të Mishit të Gjedhit, Proteina të Orizit ,krahas bazës me Proteina të Hirrës së Mikrofiltruara.

  Ky është një mariks I paprekur proteinash prej 50 g, të gjitha aminoacidet e tjera të shtuara që tregohen në kutinë eInformacionit të vlerave ushqimore janë Aminoacide të vlefshme shtesë mbi këtë sasi të proteinave!

  Ne kemi përfshirë 8 matrikse të ndryshme tek JUMBO HARDCORE për të mbuluar nevojat e ndryshme të trupit në total prej 10,001 miligramesh.
  Një matriks I tillë përbëhet nga 6 lloje të Kreatinës përfshirë Creatinën më të përqendruar në botë dhe insulinë stimuluese, Peptidet CreaPep™nxitës të përdorimit të Kreatinës! Dy matrikset aminoacidike sigurojnë aminoacide të rëndësishme me veprim të shpejtë, shumë në formë të micronizuar: Matriksi Amino SELECT ka Glutaminë të mikronizuar, taurinë, alaninë, Phenylalaninë, lizinë, Ornitinë dhe AKG, gjithashtu KOMPLEKSI BCAA XPRESS ofron leucinë shtesë të mikronizuar, izoleucinë dhe Valinë !

  Në total, përmbajtja në aminoacide e një servimi JUMBO HARDCORE (duke përfshirë përmbajtjen në aminoacide të proteinave dhe atyre të shtuara në produkt) do të jetë 5670 mg leucinë, 2580 mg izoleucinë, 2520 mg valinë, 8250 mg Glutaminë dhe 2390 mg Argininë për 153 gramë servim! HEMO-NO MATRIX ndërkohë përbëhet nga lloje të ndryshme të Arginines (Argininë e mikronizuar, AAKG Argininë Alpha-Ketoglutarate) dhe po ashtu NOP-47 ™ është kompleks që paraprin formimin e oksidit nitric (ON) i pasur në mënyrë selective me peptide bioaktive.

  MATRIKS-i PERFORMANCE BOOSTER ka Betaine, Beta-Alanine dhe L-Carnitine per t’ju armatosur me arme te metejshme ne trainim! MATRIKS-i RECOVERY (rigjenerim) e ndihmon organizmin tonë ti bëjë ballë proceseve negative pas stërvitjes.

  Vitamina C ndihmon në ruajtjen e funksionit normal të sistemit imun gjatë dhe pas stërvitjes intensive. Një efekt i dobishëm arrihet me marrjen e përditshme prej 200 mg (gjendet në 1 servis) përveç marrjes së përditshme të vitaminës C! *
  Kurse matriks-et e mbetur sigurojnë mikronutrientë shtesë dhe ekstrakte bimorë, duke përfshirë Vitaminën D që kontribuon në funksionin normal të sistemit imunitar dhe në funksionin optimal të muskujve, si dhe në ruajtjen e mirëqënies së kockave, dhëmbëve dhe në absorbimin normal, dhe përdorimin e Kalciumit dhe Fosforit *

  Përmbajtja minerale e JUMBO HARDCORE kontribuon në funksionin normal të muskujve, funksionimin normal të sistemit nervor, funksionimin normal të metabolizmit, neurotransmetim dhe ruajtjen e kockave dhe dhëmbëve*.

  Me 46 përbërës aktivë efektivë dhe cilësorë, JUMBO HARDCORE është masiv dhe mund t'ju ndihmojë edhe ju të bëheni me të vërtetë masivë! Kjo formulë e gjithanshme është e përshtatshme për të gjithë me rregullime të individualizuara të dozës.

  * Këto deklarata janë vërtetuar shkencërisht nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA) dhe autorizuar nga Komisioni Evropian (KE).

  PËRDORIMI
  Përdoret varësisht nga nevoja, 2-3 herë në ditë. Një lugë Jumbo Hardcore perzihet në 250 - 300 ml qumësht èa yndyrë 0.5% ose uje dhe tundet për 15-20 sekonda.

  Informacion mbi alergenët
  Prodhuar në një strukturë që përpunon qumësht, vezë, gluten, soje, kikirikë, arra, selino, peshk dhe përbërës të krustaceve.

  Paralajmërimet
  Beta-Alanina mund të shkaktojë një ndjesi të padëmshme, të përkohshme të shpimeve të lehta në lëkurë për disa individë. Përdoreni këtë produkt me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësim të saj. Mbani larg fëmijëve! Mos e kaloni dozën e rekomanduar ditore!

  Shije :
  banana-yogurt, broënie praline, brittle ëhite chocolate

  PËRBËRËS
  Banana-Yogurt:
  Koncentrat i proteinës së hirrës (nga qumështi), Maltodextrin, miell tërshëre (Gluten), shije (Banana, Yogurt, Creamy Vanilla), pluhur Yogurt (nga qumështi), Dextrosë, proteinë e hidrolizuar e gjedhit, Kreatinë anhidroze,MicronTecKreatinë monohidrate e mikronizuar, Proteinë orizi, Palatinose™ Isomaltuloze, Taurinë, Waxy Maize Starch, L-Glutaminë, Dekstrinë ciklike e shumë-degëzuar, Bazë L-Argininë e mikronizuar, L-Leucinë e mikronizuar, Koncentrat i kaseinës micelare (nga qumështi), ModCarb™ përyierje pa gluten e përzierjes nga drithërat (Tërshërë, Amaranth, Buckëheat, Millet, Quinoa), Izolat i proteinës së hirrës i Instantizuar (nga qumështi), L-Isoleucine e mikronizuar, L-Valine e mikronizuar , agjent trashës (Xanthan Gum), ëmbëlsues (Sucralozë, Acesulfame K), Beta-Alanine, acid L-Ascorbic, Betaine HCl, CreaPep™ [proteinë nga hirra e hidrolizuar pjesërisht, Kaseinë micelare (nga qumështi)], Creatine Monohidrate, Glycinë, L-Alaninë, L-Argininë Alpha-Ketoglutarate 2:1, L-Lysine HCl, L-Phenylalanine, NOP-47™ hidrolizat i proteinës së qumështit, kreatinë citrat, kreatinë piruvat, Kre-Alkalyn® (kreatinë monohidrate e titruar), L-karnitinë L-Tartrat, L-Ornithinë HCl, Alpha-Ketoglutarate kalcium, acid alfa lipoik, Garcinia mangostana (lëkurë fruti) 10:1 extract, Trifolium pratense (lule dhe gjethe) 30:1 ekstrakt, Bioperine® (Piper fruit 50:1 ekstrakt), Cholecalciferol.

  Brittle White Chocolate:
  Koncentrat i proteinës së hirrës (nga qumështi), Maltodextrin, miell tërshëre (Gluten), shije (cokollatë e bardhë, Pumpkin Pie), pluhur Brittle [sheqer, shurup glukoze, yndyrë vegjetale (Palm), pluhur nga qumështi i plotë, shije,], pluhur nga cokollata e bardhë[sheqer, gjalpë kokosi (33.4%), pluhur nga qumështi i plotë], Dextrosë, proteinë e hidrolizuar e gjedhit, Kreatinë anhidroze,MicronTecKreatinë monohidrate e mikronizuar, Proteinë orizi, Palatinose™ Isomaltuloze, Taurinë, Waxy Maize Starch, L-Glutaminë, Dekstrinë ciklike e shumë-degëzuar, Bazë L-Argininë e mikronizuar, L-Leucinë e mikronizuar, Koncentrat i kaseinës micelare (nga qumështi), ModCarb™ përyierje pa gluten e përzierjes nga drithërat (Tërshërë, Amaranth, Buckëheat, Millet, Quinoa), Izolat i proteinës së hirrës i Instantizuar (nga qumështi), L-Isoleucine e mikronizuar, L-Valine e mikronizuar , agjent trashës (Xanthan Gum), ëmbëlsues (Sucralozë, Acesulfame K), Beta-Alanine, acid L-Ascorbic, Betaine HCl, CreaPep™ [proteinë nga hirra e hidrolizuar pjesërisht, Kaseinë micelare (nga qumështi)], Creatine Monohidrate, Glycinë, L-Alaninë, L-Argininë Alpha-Ketoglutarate 2:1, L-Lysine HCl, L-Phenylalanine, NOP-47™ hidrolizat i proteinës së qumështit, kreatinë citrat, kreatinë piruvat, Kre-Alkalyn® (kreatinë monohidrate e titruar), L-karnitinë L-Tartrat, L-Ornithinë HCl, Alpha-Ketoglutarate kalcium, acid alfa lipoik, Garcinia mangostana (lëkurë fruti) 10:1 extract, Trifolium pratense (lule dhe gjethe) 30:1 ekstrakt, Bioperine® (Piper fruit 50:1 ekstrakt), Cholecalciferol.

  Brownie Praline:
  Koncentrat i proteinës së hirrës (nga qumështi), Maltodextrin, miell tërshëre (Gluten), shije (Brownie, Chocolate Praline), pluhur kakao me pak yndyrë (10-12%), Dextrosë, proteinë e hidrolizuar e gjedhit, Kreatinë anhidroze,MicronTecKreatinë monohidrate e mikronizuar, Proteinë orizi, Palatinose™ Isomaltuloze, Taurinë, Ëaxy Maize Starch, L-Glutaminë, Dekstrinë ciklike e shumë-degëzuar, Bazë L-Argininë e mikronizuar, L-Leucinë e mikronizuar, Koncentrat i kaseinës micelare (nga qumështi), ModCarb™ përyierje pa gluten e përzierjes nga drithërat (Tërshërë, Amaranth, Buckëheat, Millet, Quinoa), Izolat i proteinës së hirrës i Instantizuar (nga qumështi), L-Isoleucine e mikronizuar, L-Valine e mikronizuar , agjent trashës (Xanthan Gum), ëmbëlsues (Sucralozë, Acesulfame K), Beta-Alanine, acid L-Ascorbic, Betaine HCl, CreaPep™ [proteinë nga hirra e hidrolizuar pjesërisht, Kaseinë micelare (nga qumështi)], Creatine Monohidrate, Glycinë, L-Alaninë, L-Argininë Alpha-Ketoglutarate 2:1, L-Lysine HCl, L-Phenylalanine, NOP-47™ hidrolizat i proteinës së qumështit, kreatinë citrat, kreatinë piruvat, Kre-Alkalyn® (kreatinë monohidrate e titruar), L-karnitinë L-Tartrat, L-Ornithinë HCl, Alpha-Ketoglutarate kalcium, acid alfa lipoik, Garcinia mangostana (lëkurë fruti) 10:1 extract, Trifolium pratense (lule dhe gjethe) 30:1 ekstrakt, Bioperine® (Piper fruit 50:1 ekstrakt), Cholecalciferol.

  Produktet që mund t'ju pëlqejnë

  Hyper Mass 1kg

  Produkt me karbohidrate, proteinë dhe kreatinë, përmbajtje të lartë me fibra dietale, pa sheqer të shtuar
  -20% 1 680 Lekë 2 100 Lekë