Shporta (e zbrazët) 0

Risi

Oatmeal

Oatmeal for healthy cholesterol levels!
1 650 Lekë -30%

1 155 Lekë

Protein Pudding

Gourmet dessert with casein and whey...
2 000 Lekë -30%

1 400 Lekë

Protein Oatmeal

Ushqim funksional me shumë proteina dhe...
2 450 Lekë -30%

1 715 Lekë

Të gjitha produktet e reja

Në Ofertë

Të gjitha produktet në ofertë

Më të shitur

Më të shiturit
-15%

Caffeine&Taurine

Kurseni 15% 1 063 Lekë Me TVSH
1 250 Lekë

Caffeinw & Taurine

CAPSULES CONTAINING TAURINE AND CAFFEINE.

Packaging

  • 60 capsules (60 serv.)

IN 1 SERVING:
80 mg Caffeine
600 mg Taurine

Në dispozicion

redeem
Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 106 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 106 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 21 Lekë .


Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 2 500 Lekë Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 2 500 Lekë
 

Pagesë e sigurtë

 

Dërgesa

 

Kthimi

Overview

Caffeine&Taurine is an outstanding alternative for poorly dosed and high carb energy drinks. Caffeine&Taurine like all BioTechUSA products, consists of safe and carefully selected ingredients.

Nutritional supplements must not replace a balanced, varied diet and a healthy lifestyle.

Directions

Take 1-2 capsules daily with water.


Ingredients

Taurine, capsule shell (gelatin, colour: titanium-dioxide), caffeine, maltodextrin (6%).

Produktet që mund t'ju pëlqejnë

BLACK BLOOD NOX+

RADICAL PRE-WORKOUT FORMULA WITH AN EXTREME NOX COMPLEX, 150 MG CAFFEINE, AS WELL AS CREATINE AND TYROSINE FOR...
-15% 3 655 Lekë 4 300 Lekë

Black Blood CAF+

PRE-WORKOUT FURMULË RADIKALE ME 400MG KAFEINE, KOMPLEKS NOX, PA KREATINË, PËR NEVOJA EKSTREME. Paketimi...
-15% 3 655 Lekë 4 300 Lekë

Beta Alanine Caps

1000 MG Β-ALANINË AMINO ACID PER KAPSULË. Paketimi 90 kapsula (22 servime) 1 servim (4 kapsula): o 4000 mg...
-15% 1 700 Lekë 2 000 Lekë

Supernova

FORMULË PRE-WORKOUT PLUHUR I KONCENTRUAR ME 13 PËRBËRËS AKTIVË DHE PA KARBOHIDRATE. PAKETIMI * 9.4 g qese (1...
-15% 2 550 Lekë 3 000 Lekë

L-Arginine 90 caps

CAPSULES WITH 825 MG L-ARGININE HCL PER SERVING Packaging 90 capsules (90 servings) 1 serving (1 capsules):...
-15% 1 573 Lekë 1 850 Lekë

L-Arginine Powder

100% PURITY L-ARGININE AMINO ACID COMPLEX IN POWDER FORM TO BOOST NO PRODUCTION. Packaging 300 g (150...
-15% 3 315 Lekë 3 900 Lekë