Shporta (e zbrazët) 0

Risi

Oatmeal

Oatmeal for healthy cholesterol levels!
1 650 Lekë -30%

1 155 Lekë

Protein Pudding

Gourmet dessert with casein and whey...
2 000 Lekë -30%

1 400 Lekë

Protein Oatmeal

Ushqim funksional me shumë proteina dhe...
2 450 Lekë -30%

1 715 Lekë

Të gjitha produktet e reja

Në Ofertë

Të gjitha produktet në ofertë

Më të shitur

Më të shiturit
-15%

Iso Whey Zero 2270g

Kurseni 15% 7 353 Lekë Me TVSH
8 650 Lekë

WHEY PROTEIN IZOLAT, ME KUALITET PREMIUM PASHEQER*, PA LAKTOZE* DHE PA GLUTEN, ME NATIVE WHEY IZOLAT SI PERBËRËS BAZIK, ME SHTESA TË GLUTAMINËS DHE BCAA-ve

Shija
Në dispozicion

redeem
Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 735 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 735 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 147 Lekë .


Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 2 500 Lekë Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 2 500 Lekë
 

Pagesë e sigurtë

 

Dërgesa

 

Kthimi

SO Whey Zero është bërë nga izolati më i pastër i mundshëm "cross-flow" i mikrofiltruar nga proteina e hirrës (WPI).

Vlerat e larta ekstreme biologjike dhe shkalla e larte e absorbimit të proteinave e bëjnë Iso whey Zero-n absolutisht të veçantë në treg.

Është e përkryer për atletët që kanë për qëllim shtimin e masës së pastër muskulore.

ISO whey Zero vërtetë përmaban ZERO yndyra të ngopura dhe ZERO sheqer.

Nuk përmaban ushqyes të padobishëm që mund të ruhen nga trupi si yndyrë.
Vetëm 22g proteina të pastra për ndërtim muskulor për servim.
Sasi të lartë të AADZ-ve, Glutaminës,AAE-ve.

I prodhuar nga burimet e proteinave të zgjedhura me kujdes, aminoprofili i ISO Whey Zero është i përkryer për rritje të vërtetë muskulore.

I lartë në AADZ dhe AAE (aminoacide esenciale) si dhe L-Glutaminë, aminoacidin më të rëndësishëm për ndërtim muskulor.

Perdorimi:
Varësisht nga nevojat e organizmit pë proteinë, mund të përdoret 2-3 here në ditë ndërmjet vakteve dhe pas aktivitetit fizik.

Produktet që mund t'ju pëlqejnë