Shporta (e zbrazët) 0
-1 000 Lekë

Flavored BCAA 12,000 POWDER 457g

Kurseni 1 000 Lekë 3 990 Lekë me TVSH
4 990 Lekë
  • 6g BCAA për servim
  • Në raport optimal 2:1:1
  • 3g L-leucinë / 1.5g L-isoleucinë / 1.5g L-valinë
Shija
Në dispozicion

redeem
Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 399 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 399 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 80 Lekë .


Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 2 500 Lekë Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 2 500 Lekë
 

GLUTAPURE® 400g
BCAA-të (aminoacidet e degëzuara zinxhirore) përfshijnë leucinën, izoleucinën dhe valinën.Ato janë të nevojshme për mirëmbajtjen e muskujve gjatë aktivitetit fizik.Studimet tregojnë se marrja BCAA-ve  mund të parandalojë lodhjen sistemit nervor duke rregulluar nivelet e triptofanit në tru. Marrja e tyre para dhe gjatë stërvitjes është vërtetuar se rrit performancën. BCAA funksionon si agjent anabolic duke ruajtur masën muskulare, gjë që lejon trupin të djegë dhjamin dhe jo muskujt.

BCAA 12,000 Powder është krijuar për të rritur qëndrueshmërinë, larguar lodhjen dhe për të përmirësuar performancën.Ultimate Nutrition përdor vetëm aminoacidet më të mira të cilësisë USP për këtë formulë.

•    Sasia: 457g
•    Masa e Servimit: 1 scoop (7,6g)
•    60 servime
•    Përdorimi: Përzieni një servim (7,6g) me 180-240ml ujë apo lëng sipas dëshires, para gjatë apo pas  stërvitjes

Produktet që mund t'ju pëlqejnë