Shporta (e zbrazët) 0

Hot Blood 3.0 300g

1 900 Lekë Me TVSH

STIMULUES KOMPLEKS PARA-STËRVITOR

Në dispozicion

redeem
Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 190 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 190 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 38 Lekë .


Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 2 500 Lekë Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 2 500 Lekë
 

Pagesë e sigurtë

 

Dërgesa

 

Kthimi

Kur stërviteni ose kur jeni të angazhuar në një aktivitet fizik dhe arrini një intensitet të caktuar, trupi dhe gjaku juaj "nxehen" kështu që mund të veproni në mënyrë më efikase. Formula jonë komplekse HOT BLACK para stërvitjes është krijuar me kujdes për të mbështetur trupin tuaj gjatë aktivitetit fizik, veçanërisht gjatë trajnimit me intensitet të lartë! Matrica jonë multikreatinë  me 5 përbërës,  është 4500 miligramëshe dhe ofron - ndër të tjera - formën më të studiuar ndonjëherë të Kreatinës! Kreatina në këtë dozë është provuar shkencërisht se rrit performancën në shpërthime të njëpasnjëshme gjatë ushtrimeve afatshkurtra, stërvitjeve me intensitet të lartë si stërvitjet  me pesha dhe kardio ! *

Shumë nga përbërësit tanë të zgjedhur kontribuojnë në një ose më shumë nga efektet e dobishme fiziologjike të poshtëshënuara*:

    Funksioni normal i muskujve
    Funksionimi normal i sistemit nervor: neurotransmetimi dhe tkurrja e muskujve duke përfshirë muskujt e zemrës
    Reduktimi i lodhjes
    Metabolizmin normal që furnizon me energji
    Sintezën normale të aminoacideve / proteinave
    Funksionimin normal psikologjik
    Bilancin e elektroliteve

* Këto deklarata janë provuar shkencërisht nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA) dhe i autorizuar nga Komisioni Evropian (KE).

Informacione për alergjen
Prodhuar në një strukturë që përpunon qumësht, vezë, gluten, sojë, kikirikë, arra, selino, peshk dhe përbërës krustace.

Kujdes
Ky produkt përmban një modifikues absorbimi që mund të ndikojë në ilaçet tuaja - këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit! Përmban 300 mg kafeinë për racion. Nuk rekomandohet për fëmijë ose gra shtatzëna. Individët e ndjeshëm ndaj stimuluesve duhet së pari të vlerësojnë tolerancën duke marrë gjysmë racioni! Beta Alanine mund të shkaktojë ndjesi shpimi gjilpërash të padëmshme, të përkohshme në lëkurë për disa individë. Përdoreni këtë produkt së bashku me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme, të ekuilibruar, jo si një zëvendësim për të tilla. MBAJENI LARG FËMIJËVE! Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!

Aromat: lëng portokalli

Sasia: 300g - 15 servime


Produktet që mund t'ju pëlqejnë

Supernova

FORMULË PRE-WORKOUT PLUHUR I KONCENTRUAR ME 13 PËRBËRËS AKTIVË DHE PA KARBOHIDRATE. PAKETIMI * 9.4 g qese (1...
3 000 Lekë