Shporta (e zbrazët) 0
-30%

Amino Magic

Kurseni 30% 2 240 Lekë Me TVSH
3 200 Lekë

Kompleks aminoacidesh me 11 përbërës

Shija
Në dispozicion

redeem
Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 224 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 224 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 45 Lekë .


Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 2 500 Lekë Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 2 500 Lekë
 

Pagesë e sigurtë

 

Dërgesa

 

Kthimi

BCAA ESENCIALE & AMINO ACIDE TË ZGJEDHURA
L-KARNITINË
BIOPERINË ®
ZERO SHEQER
INTRA-WORKOUT I SHKËLQYER

AMINO MAGIC përmban aminoacidet e degëzuara zinxhirore (BCAA-të), glutaminë, Argininë si prekursor të Oksidit Nitrik (ON), Lysinë, Ornitinë, Taurinë me derivatin e aminoacideve L-Karnitinë.

BCAA-të janë një grup i rëndësishëm i aminoacideve proteinogjene që përbëjnë afërsisht 35% të aminoacideve esenciale në proteinat e muskujve. Rreth 60% e aminoacideve të lira në trup përbëhet nga Glutamine, e cila mund të bëhet esenciale e kushtëzuar gjatë ushtrimeve fizike intensive.

Arginina është prekursori i menjëhershëm i Oksidit Nitrik(ON) dhe i domosdoshëm për sintezën e Kreatinës.

Formula jonë është krijuar për të kontribuar në kërkesat metabolike të indeve muskulare të stërvitur intensivisht.

Mënyra e përdirimit:
Përzieni një servim (20 g) çdo ditë me 500 ml ujë dhe tundeni fuqishëm për 30 sekonda. ! Merrni 1 servim para, gjatë ose pas stërvitjes.

Informacione për alergjen
Prodhuar në një strukturë që përpunon qumështin, vezën, glutenin, sojën, kikirikët, arrat, peshkun dhe përbërësit e krustacëve.

Shijet:

Portokall, Mollë
 

Pesha

500 g – 25 servimeKujdes
Ky produkt përmban modifikues të absorbimit që mund të ndikojnë në ilaçet tuaja - këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit!
MBAJENI LARG FËMIJËVE!
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore! Përdoreni këtë produkt bashkë me ushqimin, si pjesë e një diete të shëndetshme, të ekuilibruar, jo si zëvendësuese për të.

Produktet që mund t'ju pëlqejnë

BCAA 300g

Një servim: BCAA: 5g, Leucine : 2.5g, Raporti i BCAA-ve: 2 : 1 : 1
-15% 2 805 Lekë 3 300 Lekë

BCAA 12,000 Powder 400g

•    6g BCAA për servim •    Në raport optimal 2:1:1 •    3g L-leucinë / 1.5g L-isoleucinë / 1.5g L-valinë
-15% 3 230 Lekë 3 800 Lekë

BCAA Zero 360g

PA KARBOHIDRATE , I AROMATIZUAR, BCAA PLUHUR NË RAPORT 2:1:1, PËRMBAN 6000MG BCAA DHE VITAMINË B6 PËR SERVIM....
-15% 2 635 Lekë 3 100 Lekë

EAA ZERO

FLAVOURED DIETARY SUPPLEMENT DRINK POWDER WITH ESSENTIAL AMINO ACIDS, L-GLUTAMINE AND SWEETENERS. Packaging...
-15% 2 975 Lekë 3 500 Lekë

BCAA 8:1:1

UNFLAVOURED BCAA POWDER OF 100% PURITY, WITH AN INCREASED L-LEUCINE CONTENT AND NO ADDED CARBOHYDRATES....
-15% 3 315 Lekë 3 900 Lekë