Shporta (e zbrazët) 0
-30%

Amino 5600

Kurseni 30% 1 183 Lekë Me TVSH
1 690 Lekë
Sasia
  • 500 Tableta
  • 200 tab
Në dispozicion

redeem
Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 118 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 118 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 24 Lekë .


Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 2 500 Lekë Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 2 500 Lekë
 

Pagesë e sigurtë

 

Dërgesa

 

Kthimi

Amino 5600 (për 4 tableta) përmban të gjitha aminoacidet esenciale të nevojshme për të favorizuar dhe optimizuar zhvillimin muskulor dhe të mbrojnë muskujt në disa situata kritike si ato në periudhat e rigjimit ose seancat shumë të gjata të stërvitjeve.

Amino 5600 është prodhuar nga proteinat e hirrës (whey) të kualitetit të shkëlqyer dhe me vlera të larta biologjike në mënyrë që të garantoj rezultate optimale.

Përdorimi i rekomanduar:

Varësisht nga pesha trupore merren 1-3 doza në ditë, para dhe pas stërvitjes dhe para gjumit.

Produktet që mund t'ju pëlqejnë

Mega Amino 3200

AMINO ACID NË FORMË TABLETE PËR ATLETË. Paketimi: 100 tableta (25 serv.) 300 tableta (75 serv.) 500...
-15% 2 465 Lekë 2 900 Lekë

Liquid Amino

AMINOACID I LËNGSHËM I PRODHUAR NGA HIDROLIZATI I PROTEINËS ME SHTESA TË L-GLUTAMINËS, BCAA-ve dhe ARGININËS, I...
-15% 2 117 Lekë 2 490 Lekë
Out-of-Stock
NUk ka në stok