Shporta (e zbrazët) 0
Në aksion!

L-Carnitine 1000

2 335 Lekë me TVSH

L-CARNITINE TABLETA ME 1000 MG L-KARNITINE L-TARTRATE.

Paketimi

  • 30 tableta (30 serv)

NË 1 SERVIM:
1000 mg L-Karnintine Tartrate

Sasia
  • 30 tab
  • 60 tab
Në dispozicion

redeem
Duke blerë këtë produkt mund të grumbulloni deri në 233 pikë besnikërie . Shporta juaj do të përmbajë gjithsej 233 pikë që mund të shndërrohen në një kupon prej 47 Lekë .


Vlera e mbetur nga blerja për të pëfituar transport falas 2 500 Lekë Transporti falas ofrohet për blerjet mbi 2 500 Lekë
 

L-Karnitina gjendet në indin muskulor. Gjatë stërvitjeve intensive, muskujt tuaj në mënyrë aktive kërkojnë energji shtesë nga jashtë. L-Karnitina luan një rol të rëndësishëm në metabolizmin e yndyrave duke transportuar acidet yndyrore në mitokondrien e qelizave ku acidet yndyrore mund të s’ëndërrohen në energji të përdorshme.

Muskujt tuaj marrin karburant – ju djegni yndyrat! L-Karnitina ndihmon në mirëfunksionimin e zemrës dhe parandalon muskujt e zemrës nga dëmtimet.

Ajo gjithashtu është e mirë për mëlçinë dhe veshkët.

Tabletat L-Carnitine shpërndan substancat e saja aktive në mënyrë të vazhdueshme në trup, që rrit efikasitetin e L-karnitinës për 40-50%.

Ky produkt nuk përmban sheqer, shije artificiale, ngjyra ose ruajtës (prezervativë).

Përbërësit tjerë: Dikalcium fosfat, acid stearik, stearat magneziumi.

Përdorimi i rekomanduar: Të merret një tabletë në ditë 30 minuta para stërvitjes.

Produktet që mund t'ju pëlqejnë

CLA 400

SOFTGEL KAPSULA ME PËRMBAJTJE ACID LINOLEIK  TË KONJUGUAR (CLA). Paketimi: 80 softgel kapsula (20 serv.)...
1 400 Lekë

ALC

CAPSULES CONTAINING ACETYL L-CARNITINE HCL WITH ADDED ZINC. Packaging 60 capsules (30 servings) Per serving...
2 200 Lekë