Shporta (e zbrazët) 0

Lista e produkteve sipas brendit BiotechUSA

100% BCAA

AMINO ACID PRODUCT CONTAINING NATURAL, 100% PURITY BCAAS IN A 2:1:1 RATIO, IN POWDER FORM. Packaging 400 g (80...
-15% 2 890 Lekë 3 400 Lekë

100% L-Glutamine

100% L-GLUTAMINE PLUHUR I PASTËR.  PA SHIJE Packaging 240g (48 serv.) 500g (100 serv.) 1000g (200 serv.)...
-15% 1 573 Lekë 1 850 Lekë

100% PURE WHEY 1kg

Përmbajtja proteinike: 78% * 6g BCAA për servim * Pa Aspartam * Pa konservues * Me shije të ndryshme
-15% 2 848 Lekë 3 350 Lekë

AAKG 1000

TABLETA ME 1,000 MG AAKG. Paketimi 100 tableta (100 serv.) NË 1 SERVIM 1000 mg L-ARGININË ALFA...
-15% 1 615 Lekë 1 900 Lekë

ALA

ALPHA LIPOIC ACID, SOFTGEL CAPSULES CONTAINING 250 MG OF ALPHA LIPOIC ACID ANTIOXIDANT. Packaging 50 capsules...
-15% 1 063 Lekë 1 250 Lekë

Arthro Guard

DIETARY SUPPLEMENT TABLETS WITH GLUCOSAMINE, CHONDROITIN, MSM, MINERALS AND PLANT EXTRACTS. Packaging 120...
-15% 2 372 Lekë 2 790 Lekë

B-Complex

SPECIAL DIETARY SUPPLEMENT WITH MULTIVITAMIN AND MINERAL CONTENT. Packaging 60 capsules (30 serv.)
-15% 1 267 Lekë 1 490 Lekë

BCAA 8:1:1

UNFLAVOURED BCAA POWDER OF 100% PURITY, WITH AN INCREASED L-LEUCINE CONTENT AND NO ADDED CARBOHYDRATES....
-15% 3 315 Lekë 3 900 Lekë

BCAA 8:1:1 Zero 300g

Unflavoured BCAA powder of 100% purity, with an increased L-leucine content and no added carbohydrates.
-15% 3 137 Lekë 3 690 Lekë
Vetëm online

BCAA Zero 360g

PA KARBOHIDRATE , I AROMATIZUAR, BCAA PLUHUR NË RAPORT 2:1:1, PËRMBAN 6000MG BCAA DHE VITAMINË B6 PËR SERVIM....
-15% 2 635 Lekë 3 100 Lekë

Beta Alanine Caps

1000 MG Β-ALANINË AMINO ACID PER KAPSULË. Paketimi 90 kapsula (22 servime) 1 servim (4 kapsula): o 4000 mg...
-15% 1 700 Lekë 2 000 Lekë

BioTechUSA Gallon

 HYDRATION ALL DAY LONG Packaging     2,2 l capacity Available bottle colors: - transparent, magic magenta...
-15% 1 105 Lekë 1 300 Lekë