Shporta (e zbrazët) 0

Në Ofertë

100% Whey Isolate*

100% WHEY ISOLATE L-GLUTAMINË TË SHTUAR...
9 900 Lekë -30%

6 930 Lekë

Të gjitha produktet në ofertë

Më të shitur

Më të shiturit

Energji & Qëndrueshmëri

BCAA Zero 360g

PA KARBOHIDRATE , I AROMATIZUAR, BCAA PLUHUR NË RAPORT 2:1:1, PËRMBAN 6000MG BCAA DHE VITAMINË B6 PËR SERVIM....
-15% 2 635 Lekë 3 100 Lekë

EAA ZERO

FLAVOURED DIETARY SUPPLEMENT DRINK POWDER WITH ESSENTIAL AMINO ACIDS, L-GLUTAMINE AND SWEETENERS. Packaging...
-15% 2 975 Lekë 3 500 Lekë

HMB 150 kaps

CAPSULES THAT CONTAIN CALCIUM-HMB COMPOUND. Packaging 150 capsules (30 servings) 1 serving (5...
-15% 2 380 Lekë 2 800 Lekë

BCAA 8:1:1

UNFLAVOURED BCAA POWDER OF 100% PURITY, WITH AN INCREASED L-LEUCINE CONTENT AND NO ADDED CARBOHYDRATES....
-15% 3 315 Lekë 3 900 Lekë

Liquid Amino

AMINOACID I LËNGSHËM I PRODHUAR NGA HIDROLIZATI I PROTEINËS ME SHTESA TË L-GLUTAMINËS, BCAA-ve dhe ARGININËS, I...
-15% 2 117 Lekë 2 490 Lekë
Out-of-Stock
NUk ka në stok

Black Test

DIETARY SUPPLEMENT CAPSULES DESIGNED FOR MEN, WITH ARGININE AMINO ACID, PLANT EXTRACTS, VITAMINS AND MINERALS....
-15% 2 805 Lekë 3 300 Lekë

ZMAttack

THE INGREDIENTS OF THE TESTOSTERONE LEVEL OPTIMISING SYNERGISTIC FORMULA, ZINC, MAGNESIUM AND VITAMIN B6, NATURALLY...
-15% 1 012 Lekë 1 190 Lekë

Wianabol

RRITËS TESTOSTERONI ME 44 PËRBËRËS NË FORMË KAPSULE Paketimi 90 kapsula (45 serv.) NË 1 SERVIM: 230...
-15% 2 295 Lekë 2 700 Lekë

Tribooster

SPORT NUTRITION SUPPLEMENT CONTAINING HIGH-DOSAGE TRIBULUS, RICH IN SAPONIN. Packaging 60 tablets (60 serv.)...
-15% 1 692 Lekë 1 990 Lekë

Tribulus Maximus

RIBULUS TERRESTRIS TABLETS WITH HIGH SAPONINE CONTENT. Packaging 90 tablets (90 serv.) IN 1 SERVING:...
-15% 1 913 Lekë 2 250 Lekë

L-Carnitine 1000

L-CARNITINE TABLETA ME 1000 MG L-KARNITINE L-TARTRATE. Paketimi 30 tableta (30 serv) NË 1 SERVIM: 1000 mg...
-15% 1 985 Lekë 2 335 Lekë

L-Carnitine 3000 20x25ml

Dozë jashtëzakonisht e lartë e L-karnitinës së lëngshme, e gatshme për t'u pirë, e mbushur në ampula njëpërdorimshe
-15% 3 052 Lekë 3 590 Lekë

L-Carnitine + Chrome

L-KARNITINË E LËNGSHME ME KROM TË SHTUAR DHE VITAMINË B5. PËRMBAN 1050MG L-KARNITINË PËR SERVIM. PAKETIMI...
-15% 1 522 Lekë 1 790 Lekë

Green Coffee

DIET SUPPORT FORMULA CONTAINING GREEN COFFEE EXTRACT AND CHROMIUM Packaging 120 capsules (60 serv.) IN 1...
-15% 1 522 Lekë 1 790 Lekë
Out-of-Stock
NUk ka në stok

Caffeine&Taurine

CAPSULES CONTAINING TAURINE AND CAFFEINE. Packaging 60 capsules (60 serv.) IN 1 SERVING: 80 mg...
-15% 1 063 Lekë 1 250 Lekë

100% L-Glutamine

100% L-GLUTAMINE PLUHUR I PASTËR.  PA SHIJE Packaging 240g (48 serv.) 500g (100 serv.) 1000g (200 serv.)...
-15% 1 573 Lekë 1 850 Lekë

MultiSalt

KAPSULA KRIPERASH ME ELEKTROLITE PËR SPORTET E QËNDRUESHMËRISË SHIJA • pa aromë PAKETIMI 60...
-15% 808 Lekë 950 Lekë

Energy Shot 12x25ml

KOMBINIM I LËNGSHËM ME KARBOHIDRATE TË NDRYSHME, TAURINË, GUARANË DHE L-ARGININË NË NJË AMPULË TË VETME. Paketimi...
-15% 3 060 Lekë 3 600 Lekë

Energy Shot

KOMBINIM I LËNGSHËM ME KARBOHIDRATE TË NDRYSHME, TAURINË, GUARANË DHE L-ARGININË NË NJË AMPULË TË VETME. Paketimi...
-15% 170 Lekë 200 Lekë

Multi Hypotonic

KONCENTRAT I LËNGSHËM HIPOTONIK PËR TU RIMBUSHUR ME ENERGJI DHE VITAMINA GJATË TRAJNIMIT. Paketimi 1000 ml...
-15% 1 700 Lekë 2 000 Lekë

Isotonic

REFRESHING ISOTONIC DRINK POWDER FOR ENERGY AND HYDRATION DURING TRAINING. REFILL YOURSELF! Packaging 40 g...
-15% 170 Lekë 200 Lekë