Shporta (e zbrazët) 0

Risi

Oatmeal

Oatmeal for healthy cholesterol levels!
1 650 Lekë -30%

1 155 Lekë

Protein Pudding

Gourmet dessert with casein and whey...
2 000 Lekë -30%

1 400 Lekë

Protein Oatmeal

Ushqim funksional me shumë proteina dhe...
2 450 Lekë -30%

1 715 Lekë

Të gjitha produktet e reja

Në Ofertë

Të gjitha produktet në ofertë

Më të shitur

Më të shiturit

Aksesore Fitnesi

BioTechUSA Gallon

 HYDRATION ALL DAY LONG Packaging     2,2 l capacity Available bottle colors: - transparent, magic magenta...
-15% 1 105 Lekë 1 300 Lekë

Wave Shaker

ACCESSORIES Packaging 600 ml Green, cyan, magenta, gunsmoked, transparent. 600 ml Shaker bottle.
-15% 340 Lekë 400 Lekë

Sport Bottle

Paketimi 750 ml Kapaciteti mbajtës 750 ml Dizajn i shkëlqyer, modern Shirit matës transparent
-15% 340 Lekë 400 Lekë

Houston

Doreza fitnesi me shtrënguese për nyje Madhësia: S, M, L, XL
-15% 1 190 Lekë 1 400 Lekë