Shporta (e zbrazët) 0

Filtro nga

Kategoritë

Kategoritë

Ngjyra

Ngjyra

Madhësia

Madhësia

Disponueshmëria

Disponueshmëria

Marka

Marka

Pesha

Pesha

Çmimi

Çmimi

Pesha

Pesha

Shija

Shija

Në Ofertë

100% Whey Isolate*

100% WHEY ISOLATE L-GLUTAMINË TË SHTUAR...
9 900 Lekë -30%

6 930 Lekë

Të gjitha produktet në ofertë

Më të shitur

Më të shiturit

Kryefaqja

Hyper Mass 2.27kg

Produkt me karbohidrate, proteinë dhe kreatinë, përmbajtje të lartë me fibra dietale, pa sheqer të shtuar
-15% 3 570 Lekë 4 200 Lekë

Wave Shaker

ACCESSORIES Packaging 600 ml Green, cyan, magenta, gunsmoked, transparent. 600 ml Shaker bottle.
-15% 340 Lekë 400 Lekë

Sport Bottle

Paketimi 750 ml Kapaciteti mbajtës 750 ml Dizajn i shkëlqyer, modern Shirit matës transparent
-15% 340 Lekë 400 Lekë

Houston

Doreza fitnesi me shtrënguese për nyje Madhësia: S, M, L, XL
-15% 1 190 Lekë 1 400 Lekë

One-A-Day

FORMUL]E KOMPLETE ME MULTIVITAMINA Paketimi 100 tableta (100 serv.) N]E 1 TABLET]E: 12 vitamina 11 minerale
-15% 1 267 Lekë 1 490 Lekë

Super Mass Gainer 2.9kg

I formuluar me 52 gramë proteina për të mbështetur shtimin masiv në peshë. I plotësuar me kalori, karbohidrate dhe...
-15% 5 313 Lekë 6 250 Lekë

Energy Shot 12x25ml

KOMBINIM I LËNGSHËM ME KARBOHIDRATE TË NDRYSHME, TAURINË, GUARANË DHE L-ARGININË NË NJË AMPULË TË VETME. Paketimi...
-15% 3 060 Lekë 3 600 Lekë

Vitamin D3 150 g

LEMON FLAVOURED DIETARY SUPPLEMENT POWDER DRINK WITH VITAMIN D3 AND SWEETENERS. Packaging 150 g (30...
-15% 1 267 Lekë 1 490 Lekë

Glucosamine 500

GLUCOSAMINE-CONTAINING PRODUCT WITH ANTIOXIDANTS. Packaging 60 capsules (30 serv.) IN 1 SERVING: 500...
-15% 850 Lekë 1 000 Lekë
Out-of-Stock
NUk ka në stok